תנאי שימוש באתר ומדיניות הפרטיות

MICHAL ZAKAY – FASHION BOUTIQUE

 

ברוכה הבאה לאתר מיכל זכאי – בוטיק אופנה וסטיילינג אישי, בניהולה של הגב' מיכל זכאי סטייליסטית אישית. אני מקווה שתהני מהגלישה באתר כפי שאני נהנתי לבנות אותו. התנאים מטה נועדו כדי להסדיר את היחסים בינך לביני בכל הנוגע לאתר ולשירותים המוצעים בו. 


1. כללי
1.1. תקנון האתר נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד והוא פונה לשני המינים במידה שווה.
1.2. הסכמת הגולשת
המשך הגלישה והשימוש באתר michalzakay.co.il, לרבות כל המידע, המסמכים, הקבצים, התמונות, הטקסטים, הגרפיקה, התיאורים, הביקורות והמוצרים כפופים לתנאים ולמגבלות המפורטים במסמך זה, וכל שינוי במסמך, אשר אני עשויה לפרסם מעת לעת, מהווה הסכמתך לכל תנאי השימוש המפורטים בתקנון זה ולהיות התקנון מסמך משפטי מחייב בינך לבין הגב' מיכל זכאי. 
התקנון נועד על-מנת שתוכלי להשתמש באופן חופשי וללא הגבלה – למעט כמפורט בתקנון זה – בשירותים שמספק האתר ו/או יספק האתר בעתיד, לרבות שירותי מכירה של בגדי בוטיק – מכנסיים, חצאיות, אקססוריז, גופיות, חליפות, ג'קטים, חולצות ארוכות וחולצות קצרות.
ככל ואינך מסכימה לאיזה מן התנאים הקבועים בתקנון, הינך נדרשת לצאת מן האתר ולא לעשות כל שימוש במידע ובשירותים המצויים בו. 
1.3. גיל הגולשת: בשימוש באתר, ובפרט ברכישה באמצעותו, הינך מצהירה שגילך עולה על 18.
1.4. עדכון ושינוי התקנון
אני, הגב' מיכל זכאי, רשאית לשנות תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתי הבלעדי והמלא, ושינויים אלה יהיו תקפים ממועד פרסומם. 
התקנון עודכן לאחרונה ביום ה-30 לחודש אפריל, שנת 2020. 

2. תקינות האתר ונכונות המידע
2.1. הגולשת מודעת, והגב' מיכל זכאי אינה מתחייבת, שהשירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או יהא חסין מפני גישה לא מורשית, נזקים, תקלות וכשלים אחרים, והגב' זכאי לא תהא אחראית לנזק כלשהו ישיר או עקיף, לרבות עוגמת נפש וכיוצא בכך, שייגרם לגולשת בעטיו, ככל וייגרם. 
 
2.2. הגב' מיכל זכאי רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי והמלא, להפסיק את שירותי האתר כולם או חלקם, לערוך בהם שינויים ו/או לדרוש לגביהם תשלום, וכן להסיר מהאתר מידע ותכנים ללא שמירתם, ללא צורך בהודעה מוקדמת, בהסכמת הגולשת או צד שלישי כלשהו.
2.3. הגולשת מצהירה כי ידוע לה שהמידע והתכנים באתר אינם חפים מטעויות, והם יכולים להשתנות מעת לעת, וכי הגב' מיכל זכאי אינה אחראית לנכונותם בכל צורה שהיא, לרבות בגין תוצאות ונזקים כלשהם העלולים להיגרם מהשימוש בהם במישרין ו/או בעקיפין. השימוש במידע המצוי באתר הינו באחריותה של הגולשת בלבד. 

3. זמינות מוצרים, תמונות, קטלוג ותמחור
3.1. יש לשים לב כי ישנו מלאי מוגבל של פריטים מכל מוצר, ויתכן מחסור במוצרים עוד בטרם אספיק לעדכן מידע זה באתר. אשר על כן מוסכם על הגולשת כי הקטלוג המקוון אינו מהווה הצעת רכישה, במובנה המשפטי, והוא כפוף לזמינות. בכלל זה,  גם מחירי המוצרים עשויים להשתנות מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת. 
3.2. במקרה בו מוצר שנרכש אינו זמין במלאי אנו נזכה את חשבונך באופן מלא או נציע לך אפשרויות חלופיות שיוכלו להתאים לדרישותיך, לבחירתך. ביטול עסקה לא יקים כל אחריות מצד הגב' מיכל זכאי ולא יזכה את הגולשת בפיצוי כלשהו.
3.3. למרות שאני עושה כמיטב יכולתי על מנת להבטיח תיאור מדויק של מוצרים ומחיריהם, איני יכולה להתחייב כי המידע והמחירים יהיו חפים מטעויות. על כן המשתמשת מצהירה כי היא מודעת לכך שהמידע, התיאורים, והמחירים יכולים להיות מוצגים בצורה לא נכונה, לא מדויקת, בין השאר בשל שגיאות מערכת וטעויות דפוס.
3.4. אני שומרת לעצמי את הזכות לתקן כל שגיאה מיד עם גילוייה. הגב' מיכל זכאי לא תכבד מחירים לא מדויקים או שגויים. אם המחיר הרשום על מוצר נמוך ממחירו בפועל, אוכל, לפי שיקול דעתי, לבטל את ההזמנה תוך יידוע הלקוחה על ביטולה או שאצור קשר עם הלקוחה לקבלת הוראות, בשים לב לאפשרויות השונות ולחלופות האפשריות. 
3.5. אנא שימי לב כי המוצרים המוצגים בקטלוג עלולים להיראות גדולים או קטנים מגודלם האמיתי; בכלל זה הצבע והדוגמה של המוצרים יכולים להיראות שונה במציאות, תלוי במסך התצוגה בו הינך משתמשת, ושאר מרכיבים טכניים. 
3.6. הינך מתבקשת ליתן דעתך להוראות הכביסה על גבי התווית המוצמדת לבגדים. לא מומלץ לכבס את הבגדים בניגוד להנחיות. ככל ויש לך שאלות בנוגע להוראות הכביסה או לאופן שמירתם – אנא צרי עימי קשר בתיבת הדואר האלקטרוני של שירות הלקוחות המצוינת באתר. 

4. תשלום וקנייה באתר
רשאים לבצע קנייה באתר כל אדם בן 18 ומעלה או ישות משפטית אחרת המאוגדת לפי חוקי המדינה בה הוקמה, בעל חשבון Pay-Pal (פיי-פאל) או שברשותו כרטיס אשראי תקף של החברות הבאות: ויזה, ישראכרט, מאסטר קארד ודיינרס. בהקשר זה יצוין, כי תנאי מקדמי להזמנת מוצרים באתר, הינו אישור חברת האשראי לביצוע העסקה עליה התחייב הגולש. 
במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי Pay-pal או חברות האשראי תקבל הגולשת הודעה מתאימה באתר, כך שתדרש הגולשת להסדרת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. בהעדר הסדרה כאמור, לא תבוצע עסקה ואין הגב' מיכל זכאי מחויבת למחיר שהוצע באותו מועד בעבור הטובין. 

 
5. אפשרויות איסוף ושילוח, עלויות וזמנים
5.1 הזמנות מרחוק ניתן לקבל באחד מן האופנים הבאים: איסוף עצמי מן החנות ללא עלות בתיאום מראש; שליחות עד הבית עד חמישה ימי עסקים ממועד ההזמנה בעלות של 40 ₪.
5.2 תשומת ליבך כי זמני המשלוח המצוינים הינם על בסיס הערכה בלבד וניסיון העבר בלבד. אני עושה את מירב המאמצים שמוצריי ישלחו במהירות האפשרית, ואולם איני יכולה להתחייב, ומוסכם על הצדדים כי אין הגב' מיכל זכאי אחראית לכל עיכוב בהספקת המוצר/ים.
לעניין זה יצוין כי יום עסקים יחשב כל אחד מהימים ראשון עד חמישי (א-ה) עד השעה 12:00 בצהריים, לא כולל ערבי חג, חגים וחול המועד של סוכות ופסח. ימי החנוכה ותקופת ספירת מלאי (25-31 בחודש דצמבר) יחשבו כחצי יום עסקים. יום העסקים להזמנות שמתקבלות ללא פרטי תשלום תחשבנה החל ממועד השלמת פרטי התשלום, באופן בו פרטי התשלום התקבלו (טלפונית או בכל דרך אחרת) לפני השעה 12:00 בצהריים יחשב יום העסקים באותו היום, ואם פרטי התשלום התקבלו (טלפונית או כל דרך אחרת) לאחר השעה 12:00 בצהריים יום העסקים יחשב רק למחרת היום.   
  
 

6. מדיניות החזרת מוצרים ואחריות
6.1. ככל ותהיי מעוניינת להשיב מוצר שרכשת, אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 0522-554224 מוקדם ככל האפשר. במסגרת זו אנא צייני את מספר ההזמנה, את הסיבה לביטול או לשינוי המבוקש בהזמנה. 
6.2. יצוין כי בעסקת מכר מרחוק רשאי הלקוח להחזיר מוצר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר (או בתוך 4 חודשים, בהתאם למצוין בסעיף 14ג1 לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 בכל הנוגע לצרכנים עם לקויות ו/או אזרחים ותיקים). אני עשויה לנכות מן הזיכוי את העלות המותרת על פי חוק (שהיא, נכון להיום, 5% מערך הקנייה או 100 ₪, הנמוך מביניהם).  
6.3. אנא אל תשלחי את המוצר בחזרה בטרם יצרת איתי קשר.   
6.4. עלויות שילוח בטיפול אינן ברי החזרה, ואלה ינוכו מחשבון הלקוח, אלא אם המוצר שקיבלת היה פגום. ככל והחזרה היא תקינה - החזר כספי יינתן בתוך שבעה ימי עסקים ממועד המוצר שהוחזר. 
6.5. אני אשמח לסייע לך בכל דרך, ורוצה להבטיח את שביעות הרצון מרכישתך אצלי. אשמח להדריך אותך בדרך ואופן החזרת המוצרים, וליתן מענה לכל שאלה שיתכן ותהיה לך בנוגע לכך. לשאלות בנוגע למדיניות החזרת המוצרים אנא צרי עימנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני לוואטסאפ לטלפון – 052-2554224

7. קניין רוחני ותכני האתר
7.1. כל התכנים והחומרים המצויים באתר, לרבות ומבלי למעט, קוד המקור, עיצוב האתר, סימני המסחר, המאמרים, הציורים והצילומים, הבחירה והסידור הינם רכושה הבלעדי של הגב' מיכל זכאי ו/או ספקיה ואין הגולשת רשאית לעשות בהם כל שימוש (לרבות ומבלי למעט, עיבוד, העתקה, פרסום, הפצה, משלוח, ביצוע פומבי ושידור) מבלי לקבל את הסכמת הגב' מיכל זכאי לכך, מראש ובכתב.
7.2. אין במתן אפשרות שיתוף תכנים (כדוגמת שיתוף בפייסבוק, טוויטר וכיוצ"ב) כדי לראות בו משום ויתור או הרשאה לעשיית שימוש במי מן התכנים ו/או הזכויות ללא קבלת אישור מפורש מראש ובכתב, לרבות העתקת התכנים שלא באמצעות שיתופם באמצעות מערכת האתר. 

8. פרטיות ומידע
8.1. האתר ובעליו שומרים מידע סטטיסטי ואגבי, כדוגמת כתובות IP, מילות חיפוש, אתרים מפנים, דפי נחיתה וכיוצא בכך באמצעים סטנדרטיים כדוגמת Google Analytics. אין במידע זה כדי לזהות גולשת באופן אישי. 
ידוע לגולשת כי יתכן והאתר עושה שימוש בעוגיות לשמירת המידע. עוגיות הן קבצים קטנים המכילים מידע הנשמרים במחשב האישי שלך. העוגיות מאפשרות לי להבין מי צפה באיזה מן הדפים באתר שלי, ובאיזו תדירות ניגשים לדפים ומאיזה מקומות. העוגיות מאפשרות לי לשפר את חוויית הביקור שלך, בשל שמירת מידע בנוגע למוצרים ושירותים שעניינו אותך באתר שלי, כך שאוכל לספק לך מידע ממוקד, מותאם אישית, בעתיד. 
8.2. פרטים הנרשמים בעת מכירה
בעת מכירה נשמרים פרטים במאגר הנתונים של האתר: שם מלא, ת"ז/ח"פ, כתובת דוא"ל, כתובת מגורים ומספרי טלפון. יודגש, כי אין הגולשת חייבת למסור פרטים כלשהם אודותיה, אלא במידה והיא מעוניינת בקבלת השירותים המוצעים. במסגרת כך יובהר ויודגש, כי הרכישה האתר מהווה הסכמת הגולשת לשמירת המידע אודותיה במאגר המידע של האתר ובעליו. 
בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 רשאי כל גולש רשום לעיין במידע אודותיו, לעדכנו, לשנותו או למוחקו כליל בכל עת שיבחר, במסגרת זמינותו של האתר ומאגרי המידע בו. 
מילוי נתונים כוזב, או מילוי נתונים של ישות אחרת, ללא הסכמתה, מהווים הפרה של תנאי השימוש ומהווה עבירה פלילית לפי דיני מדינת ישראל. הגב' מיכל זכאי שומרת לה את הזכות לנקוט בכל הצעדים שעומדים ברשותה, עקב פעולה שכזו ו/או חשש שנוצר אצלה. 
8.3. שימוש במידע
8.3.1. השימוש במידע אישי נעשה בראש ובראשונה לשם הספקת השירותים והמוצרים ללקוחה. בנוסף, יתכן ונעשה שימוש במידע לטובת אחת מן המטרות הבאות: ניהול בקשות לקוח ומכירות, לרבות שליחת חשבוניות מס; יצירת קשר עם הלקוח בכל הנוגע למוצרים שהלקוח התעניין בהם. למשל, במקרים בהם מוצר מבוקש אזל מן המלאי, אי התאמה בעת שהמוצר התקבל אצל הלקוח או פניות שלנו ללקוח בנוגע למוצרים דומים למוצרים לגביהם התעניין הלקוח בעבר; תיעוד; מילוי אחר הוראות חוק ולמניעת הונאות (למשל, אני מחויבת לשמור תיעוד של עסקאות לטובת תשלום מיסים וניהול ספרים תקין). 
8.3.2. בנוסף, הגב' מיכל זכאי שומרת לעצמה את הזכות להשתמש במידע שנאסף על גולשים באתר לצרכיה המסחריים, לרבות שיפור השירותים הניתנים באתר, ניתוחים סטטיסטיים וצרכים אחרים, לשימושה. הגב' מיכל זכאי מתחייבת שלא למסור לצד שלישי כלשהו מידע העלול לזהות גולשת באופן אישי, אלא אם הגולשת תחפוץ בכך. 
8.3.3. הגב' מיכל זכאי נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון הגב' מיכל זכאי לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לגולשת ו/או למי מטעמה אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה, ככל וייגרם. 
8.3.4. הגב' מיכל זכאי שומרת לעצמה את הזכות למסור את המידע ו/או חלקו לגורמי אכיפה ו/או לגופים שיפוטיים או סמי שיפוטיים, לפי דרישה, ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. 
8.3.5. דיוור ישיר
8.3.5.1. גולשת אשר נרשמה לאתר ו/או הצטרפה לרשימת הדיוור מצהירה כי היא מעוניינת להצטרף לרשימת התפוצה של האתר ולקבל לתיבת הדואר האלקטרוני שלה הודעות דואר שיווקיות (Newsletters) כאלה ואחרות. בכלל זה הגב' מיכל זכאי שומרת לעצמה את הזכות לפרסם באמצעות המערכת מוצרים ו/או שירותים משלימים. 
8.3.5.2. הצהרה זו מהווה הסכמה למשלוח הודעות פרסומת לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח–2008. כל גולשת רשאית לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר וכן להסיר את פרטיה מרשימת התפוצה (הן במקום המיועד לכך באתר והן באמצעות קישור מתאים במסגרת הודעת הפרסומת או בכל דרך אחרת) בכל עת.  
8.3.5.3. מכיוון שאין באפשרות הגב' זכאי לדעת אם אחרים מלבד הגולשת עושים שימוש בכתובת הדואר האלקטרוני הנמסרת על ידי הגולשת, מסירת הכתובת והסכמת הגולשת מהווה אישור הגולשת להסכמת כל המשתמשים בכתובת הדואר האלקטרוני לקבלת הודעות דואר שיווקיות כאמור. 
8.4. PAYPAL (מדיניות פרטיות)
כאמור לעיל, ניתן לשלם באמצעות פייפאל באתר. פייפאל מעבדת מידע שתזיני אליה על מנת לבצע תשלום. אם בחרת בפייפאל כצורת התשלום המבוקשת, עיבוד המידע הוא הכרחי כדי לבצע את התשלום, והוא כפוף למדיניות הפרטיות של פייפאל, אשר קישור אליה מצוי בכותרת הסעיף, וכן לשאר התנאים שפייפאל קבעה לשם שימוש בשירותיה. 
8.5. הגנה ואבטחת מידע
האתר לוקח את המשימה לשמור, להגן ולאבטח את המידע שלך ברצינות, וננקטים אמצעים סבירים, טכנולוגיים ופיסים כדי להגן על המידע האישי שלך, מפני אובדן, שימוש לרעה או שימוש בלתי מורשה.  עם זאת, לשימת ליבך כי רשת האינטרנט אינה מאובטחת לחלוטין, ועל כן אין התחייבות לביטחון או לשלמות של המידע. הגב' מיכל זכאי אינהע אחראית לתכנים, אבטחה, או למדיניות של אתרים חיצוניים וממליצה לבדוק את מדיניות הפרטיות והאבטחה של כל אתר בו את עושה שימוש ומעבירה אליו פרטים ומידע אישי. 
8.6. רשתות חברתיות
ככל והינך עוקבת אחר אחד מחשבונות הגב' מיכל זכאי ברשתות החברתיות, דעי כי יתכן ונקבל מידע בסיסי אודותיך, בהתאם לפרופיל שיצרת לעצמך: שם החשבון שלך, מיקום, גיל, תחביבים וכיוצ"ב. את תוכלי ליצור עימי קשר דרך הפלטפורמות הללו ולהעביר אליי תוכן ומידע גם בדרך זו. מידע זה יאסף, ישמר ויעובד, בהתאם לתנאי מדיניות פרטיות זו. 
8.7. עדכונים ושינויים במדיניות הפרטיות
מדיניות הפרטיות הינה משתנה ודינאמית. ככל ואשנה את מדיניות הפרטיות אעדכן בדבר השינוי בדף זה. מדיניות פרטיות זו עודכנה לאחרונה ביום 30 לחודש אפריל, שנת 2020. 

9. שירות לקוחות
בשאלות ובירורים בנוגע למוצרים והשירותים המוצעים באתר, הינך מוזמנת ליצור קשר עם הגב' מיכל זכאי בוואטסאפ לטלפון 052-2554224.  

10. הגבלת אחריות
בשום מקרה, לרבות, הגב' מיכל זכאי, שותיפה, סוכניה, עובדיה או ספקיה לא יהיו אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין נזקים מיוחדים, עונשיים, עקיפים או תוצאתיים מכל סוג שהוא ביחס לכל סוג של נזק לרבות, ומבלי למעט, אלה הנובעים מנזקי משלוח או אבדן (אלא אם כן נמסור לך אחרת בכתב) ו/או הנובעים או קשורים בשימוש או בחוסר היכולת להשתמש באתר או במה שמצוי בו. 

11. חבות ושיפוי
את מתחייבת, מסכימה ומצהירה כי תשפי אותי, שותפיי, עובדיי, ספקיי בגין כל תביעה, דרישה, טענה או תלונה של צד שלישי הנובעת משימוש הנוגד את תנאי השימוש באתר או מפר את הדין או זכויות של אחר. 

12. עיקרון העיפרון הכחול ואי ויתור על זכויות. 
12.1. כאמור לעיל, תנאי השימוש ותנאים נוספים המתפרסמים באתר, מהווים הסכם בין הגב' מיכל זכאי לבינך בכל הנוגע לשימוש באתר, לרבות ברכישה הימנו. אם מסיבה כלשהי בית משפט מוסמך יקבע כי הוראה כלשהי אינה ניתנת לאכיפה, הרי מוסכם שיש לאכוף את ההוראה במידה המרבית המותרת על פי דין, ויתר תנאי השימוש יוותרו בתוקפם. 
12.2. אין באי אכיפה של תנייה כדי לגרוע מתוקפה או כדי להוות ויתור עליה. 

13. סמכות שיפוט וברירת דין
סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בקשר עם האתר והשירותים הניתנים בו, לרבות פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, תהיה מסורה אך ורק לבית המשפט המוסמך בתל אביב ועל פי דיני מדינת ישראל בלבד.
 
מיכל זכאי בוטיק אופנה אישי
רעות
טלפון:  052-2554224
דוא"ל:  michal.zakay@gmail.com
. המלצות בהתאמה - חדש
רכישה מאובטחת באתר
הרכישה באתר מאובטחת ובאישור חברת האשראי